Získání prstenu

15.07.2013 21:37

Achjo,musíme vstávat a ještě k tomu jít na rozcvičku,ale jako správní dobrodruhové musíme vstávat s ranním sluníčkem a pořádně si protáhnout svá skřehlá tělíčka.Následovala samozřejmě hygiena,protože nejsme přeci žádná prasátka :-) .Hned potom na nás čekala výživná snídaně a důležitý úkol.Jelikož jsme rozděleni do ras ( Elfové,Hobiti,Trpaslíci a Lidé), tak jsme si museli vyrobit honosný erb.To jsme se ale vyřádili! Všechny erby byly krásné a všichni jsme si s tím dali spoustu práce. Dále jsme se odebrali každý se svým vedoucím a sepisovali jsme dohodu o tom,jak se budeme chovat na chalupě, k sobě a také k vedoucím. Také jsme si měli vymyslet pokřik. Objevilo se zde opravdu mnoho talentů. Každý pokřik byl jiný, osobitý a originální. Vedoucí jenom valili bulvy ! :-)

K obídku jsme měli vynikající polévku pána Gondoru a jako hlavní chod zlobří kýtu na houbách.To jsme si ale pošmákli :-). Po obědě jsme dali odpočinout našim nacpaným pupkům a také jsme doplnili síly na vysilující cestu za prstenem moci. Čas se nachýlil a my se vydali na nedaleký stadion,kde jsme našli dopis od podlého Gluma.V dopise stálo,že pokud chtějí získat jeho "milášek" musejí uhádnout zapeklité hádanky. To jsme si zavařili hlavinky.

Poté,co jsme se dostali ven z temné jeskyně nás potkalo nemilé překvapení. Byli jsme pronásledováni bandou krvelačných skřetů.Museli jsme se tedy pořádně ukrýt.Za tímto účelem jsme si postavili úkryty,abychom nebyli viděni. Zvládli jsme to! Banda skřetů nás minula a my jsme si pořádně oddechli. Jsme to ale šikulové!! Vyčerpáni z tohoto náročného úkolu jsme se vydali zpět do našeho tábora,abychom si dali nějakou baštu.

Pavoučí nožky!Olizujeme se ještě teď. Po večeři jsme představovali naše bojové pokřiky a nápadité erby.Byl to opravdu vyjímečný kulturní zážitek.

Poté vedoucí Hanička vytasila svou kytaru a naučili jsme se táborou hymnu.Moc se nám líbila a protáhli jsme si pořádně své hlasivky. Mysleli jsme si všichni,že je dnešní den za náma,ale najednou se zjevil náš přítel hobit Frodo. Oznámil nám,že glum byl spokojen s hádankami a svěřil mu 4 prsteny moci.Jelikož ale Frodo nemá tolik síly,musí se o prsteny rozdělit se všemi výpravami.Každý oddíl tedy obdržel jeden prsten moci,který musí střežit a zlo,které je ukryté v prstenu,si předávat.

Následně nás Frodo opustil a my si šli umýt svá špinavá těla a uložit se k potřebnému spánku.