Zásobování

16.07.2013 22:58

Jen co se sluníčko objevilo nad obzorem, tak jsme s úsměvem vstávali do nového slunečného dne.Vyrazili jsme protáhnout svá těla a pak na nás čekala hobití pochoutka(snídaně).

Protože nám po cestě za zničením prstenu rychle ubývají zásoby, tak musíme ukrojit trochu našeho drahoceného času abychom si nasbírali potřebné věci pro naší výpravu do dalekých krajin. Posbírali jsme velice zajímavé exempláře,například maso vlka,elfí chléb a nejcennější dračí srdce. Tato hra nás velice bavila a soupeření výprav dosáhlo úplného vrcholu. Jenže se nám přihodila nešťastná věc.Ztratili jsme se a nevěděli kudy kam,proto jsme museli požádat o pomoc moudrého Gandalfa. Poslali jsme mu tedy dopis,že jsme se ztratili a potřebujeme jeho kouzelné schopnosti.Všem nám vyhověl a vysvobodil nás.Řádně jsme mu poděkovali a pořádně jsme si oddechli.

Na obědě jsme si pochutnali na polévce pána lesů a skřetím pařátu na paprice.No teda,to byla mňamka! Po obědě jsme si šli odpočinout,protože jsme byli opravdu hodně moc unaveni. To byl ale klid ! :-)

Po obědě jsme zjistili,že se blížíme blíž a blíž k hoře Ereborn (starodávné a mocné město trpaslíků,kde se nachází obrovský poklad) a obrovský drak Šmak zvětřil naši přítomnost a vyletěl ze svého hnízda a zničil blízké město lesních elfů,Jezerní město. Král lesních elfů nás požádal o pomoc při navrhování nového města.Samozřejmě jsme souhlasili a se vší vervou jsme se pustili do projektování. Využili jsme materiál, který se povaloval všude možně po lese a stavěli jsme zmenšeniny.Všechna městečka se nám povedla a byli jsme za to náležitě oceněni.Všichni jsme byli spokojeni a vydali se zpět do tábora,kde na nás čekala k večeři Bilbova delikatesa.Mňam.

Po večeři na nás čekal odpočinkový program.Konkrétně jsme si zahráli vybíjenou.Hobitci proti trpaslíkům.Náš soutěžní duch se projevil a oba oddíly bojovaly do posledních sil.Nakonec zvítězili mrštní hobiti.Poté ale přišlo překvapení a to v podobě pavoučí sítě.Obrovský pavouk Odula nás nechtěl propustil dále v průchodu Temným hvozdem a my byli nuceni vynaložit obrovské úsilí a spolupráci při prolejzání jeho sítěmi.Uff,všichni jsme prolezli a pokračovali dále v cestě.Jenže jsme byli opravdu unaveni, a tak jsme umyli a uložili se ke spánku.