Setkání s drakem

17.07.2013 22:37

Dnešní ráno bylo velice příjemné,sluníčko svítilo a my vstávali s úsměvem do nového dne.Posnídali jsme a vyrazili vstříc dobrodružství.Jelikož jsme byli moc unavení,tak jsme se rozhodli,že si zahrajeme hry,u kterých si oddychnem.Zahráli jsme si fotbal,ale né jen tak ledajaký.Na očích jsme měli ruličky a měli jsme tedy sníženou viditelnost.No to jsme se tedy nasmáli. :-) Dále jsme si přehazovali prsten,který byl vytažen z lávy a byl opravdu horký.Prsten byl představován balónama.Odpočinutí jsme se vydali na oběd.Mňam!

Po obědě jsme dostali za úkol vyluštit zprávu,kterou jsme obdrželi.Tato zpráva nám dala opravdu moc zabrat,museli jsme kombinovat běhání,přemýšlení a taktiky.Všichni jsme se s tím popasovali a zjistili jsme,že drak Šmak zvětřil naši přítomnost v okolí hory Ereborn a chce zachránit své ukořestěné bohatsví,které jsme mu chtěli uzmout. Náš přítel a zachránce Gandalf nám poradil,že musíme uvařit jed,který ho zkolí. Museli jsme tedy nasbírat spoustu bylin a vzácných květin,ale to nebylo vše.Bylo nám totiž řečeno,že připravený jed nestačí a musíme získat vzácnou slzu draka. Byli jsme bezradní a mysleli jsme si,že nás čeká jistá smrt.Díky bohu,že nás navštívil tajemný mág,který se jmenoval Radagast.Je to ale starý morous a slzu draka nám nechtěl dát jen tak zadarmo.Museli jsme mu předvést oddílový pokřik a říct něco o jedu,který jsme si připravili. Sice je to starý morous,ale v jádru duše,je to hodný člověk,proto se rozhodl,že nám každému věnuje jednu kapku slzy draka. Hurá,máme šanci! Vydali jsme se tedy zabít hrozivého draka Šmaka. Bojovali jsme se vší zuřivostí.Trpasličí odolností,elfí ladností,hobití mrštností a lidskou silou jsme nakonec draka porazili a byli jsme plní radosti.Vyčerpáni touto bitvou jsme si dali pořádnou baštu.Bylo nám jedno,co jsme jedli,ale bylo to supr :-).

Po večeri nás čekal karneval na oslavu vyhrané bitvy.Všichni jsme měli krásné převleky a všem nám to moc slušelo.Návštevou nás také poctili: Frodo(zástupce hobtiů),Aragorn(zástupce lidí),Gimli(zástupce trpaslíků) a Arwen(zástupce elfů).Ti všichni s námi oslavovali a vyznamenali nás za bojovnost a chrabrost.

Unaveni z celého dne jsme byli rádi,že jme mohli konečně uložit svá těla ke spánku.Ani jsme dnes nezlobili! :-)