Příjezd do kraje Bedřichov

14.07.2013 18:52

Tak jsme se konečně všichni sešli! Ze všeho nejdříve jsme se museli nadlábnout a nabrat síly na první den naší dobrodružné cesty.K obědu jsme měli specialitu od hobita Pipina a to konkrétně vývar z nudlí a poté jsme ochutnali buvola na smetaně.To jsme se ale nadlábli! Po této vydatné hostině jsme museli dát našim bříškům trochu odpočinout a vybalit si své kufříky. Samozřejmě jako dobrodruhové jsme si museli dát vydatnou svačinku a vyrazit vstříc dobrodružství.Procházka po kraji byla dechberoucí.Konečně jsme zjistili,kde se přesně nacházíme a jaký výhled na náš kraj máme z blízkého kopce.

Jelikož jsme nová družina,tak jsme se museli všichni důkladně poznat.Zahráli jsme si tedy 4 zábavné seznamovací hry,kde jsme se všichni postupně poznali.Zjistili jsme,že jsme dobrá družina,komunikace a soudržnost pro nás nebude problémem.Čas však utekl jako voda a nám začlo pořádně kručet v bříškách.Vydali jsme se tedy zpět do našeho tábora a dali si opravdu vynikající Thorinův šmak.Ojojoj,to jsme si pochutnali :-).

Večer se blížil a my nedočkavě vyhlíželi,co příjde.Dočkali jsme se.Aby se zaručil úspěch naší výpravy,tak jsme se museli rozdělit na čtyři samostatné družiny.Vzali jsme tedy své trika a pláště a barevně jsme se odlišili.Po této výtvarné chvilce nás vyrušil čarodej Gandalf,který nám oznámil,že nás přišla navštívit velevážená družina.Gimli,zástupce trpaslíků,Aragorn,zástupce lidí,Bilbo,zástupce hobitů a Legolas,zástupce elfů.Ti vyvolávali jména hrdinů,kteří se s nimi vydají za slávou a bohatstvím.Bylo to velkolepé se vší slávou hodné královského dvora.

Po dnešku jsme měli hlavy plné zážitků a byli jsme také řádně unaveni,tak jsme se šli zavrtat do svých postýlek,abychom nabrali síly na budoucí cestu.