Obchodování

25.07.2013 22:24

Dnešní ráno bylo maličko pochmurné.Počasí jakoby se nemohlo rozhodnout,zda-li bude pěkně či ošklivě.Nám to ale náladu rozhodně nezkazilo :-) . Procvičili jsme těla a řádně se nasnídali. Po snídani jsme se dozvěděli náš dopolední úkol.Měli jsme zavzpomínat na průběh tábora.Co jsme zažili,kde jsme všude byli a kdo nás vše navštívil.To vše jsme museli zanést na velký arch v podobě komiksu.Ukázali jsme opět své výtvarné umění.Všechny komiksy se opravdu vydařily.

Na obědě jsme si pochutnali na vynikající polévce a na kuřátku na paprice s knedlíkama.Nadlábli jsme se teda pořádně,co vám budu povídat :-). Po odpoledním klidu jsme se vydali směrem na Hrabětice,kde na nás čekali netrpělivý koně.Kdo chtěl,tak se mohl povozit a vyzkoušet si,jaké to mají bojovníci na koních.Samozřejmě jsme to zvládli,protože jsme moc velký šikulové.

K večeři nám paní Vančová připravila opravdu vynikající borůvkový koláč.Fialové pusinky máme ještě teď.Po večeři jsme se museli naučit obchodovat.Hra nesla název tržnice.Cíl hry spočívá v tom,že jsme museli každý nasbírat co nejvíce "peněz" obchodováním mezi 4 obchodníky,kteří byli na různých místech a každý z nich měl trošičku jinou nabídku věcí a jiné ceny.Někteří z nás vydělali i milióny!(Kéž by to tak snadno šlo i v běžném životě,že?) :-) Z malých obchodníků se stali velcí podnikatelé,z 10 korun jsme vydělali opravdu vysoké částky.

Následovala sprcha a my jsme zalehli do postýlek,kde netrpělivě přečkáme noc a budeme se těšit na vyvrcholení celotáborové hry!Zničíme prsten nebo se nám to nepovede?To vše se dozvíte zítra!Dobrou noc :-)