Námořní bitva

24.07.2013 22:22

Počasí nám vyloženě přeje,tak jsme opět vstávali s teplým ranním sluníčkem.Šli jsme se na čerstvý vzduch proběhnout a protáhnout.Následovala ranní hygiena a samozřejmě snídaně.Dnes jsme potřebovali opět spoustu energie,jelikož nás čekala bitva na moři.

Nalodili jsme se tedy na své lodě a vydali se vstříc dobrodružství na moři.Hra se odehrála v duchu klasické hry zvané lodě.Každý z oddílů měl připravený arch,do kterého se zapisovali zásahy i neúspěchy.Soupeřili jsme mezi sebou a vytvářeli se velmi zajímavé spojenectví.Například spojenectví mezi "malýma" postavama - trpaslíci a hobiti byli dohodnuti,že se nechají být a rozeberou si zbývající dva oddíly.Běhali jsme tedy mezi stanovištěmi svých a okolních oddílů,kde jsme se dle zadaných souřadnic snažili sestřelit nepřátelské lodě.Nečekaně se zjistilo,že nejlepšími námořníci jsou půlčíci nebo-li hobiti.Po této strhující bitvě jsme se vydali nacpat svá bříška vynikajícím obídkem a následně si řádně odpočinout.Pro jednu z nás,konkrétně pro trpaslici Páju,ale polední klid neplatil.Proč?Odpověď je jednoduchá.Pája na našem táboře oslavila už své 15.té narozeniny! Vedoucí pro ni přichystali překvapení :-). Oklamaná se s námi vydala na vymyšlený trest.Vyběhnout malinovku,ale tam pro na ni čekal vzkaz od vedoucích,kde se zmiňovali o tom,že na ni čeká dárek dole pod malinovkou.Odvedli jsme ji do blízké restaurace,ale cesta nebyla jen tak jednoduchá.Se šátkem přes oči musela překonat složité "překážky" - například podlést obrovskou kládu přes cestu (viz fotky) :-D . V restauraci si vybrala pizzu,samozřejmě na účet všech vedoucích.Samozřejmě jsme nezapomněli ani na narozeniny Martina Totha,který od nás dostal obrovský zmrzlinový pohár.

Po odpoledním klidu jsme se vydali směr koupaliště,kde jsme se opět řádně vyblbli.Někteří měli radost z toho,že dokázali porazit vedoucího Toma v karetní hře kvarteto,což se mi tedy osobně velice nelíbilo :-D .

Povečeřeli jsme a vydali jsme se k blízkému kostelu,kde jsme vytvářeli z pet lahví,špejlí,provázků a materiálů,které nám poskytl les, lodičky.To ale dnes večer nebylo vše! Navštívili nás totiž kouzelníci z dalekých krajin,kteří ovládají jeden ze živlů,konkrétně ohěň. Jejich kouzla s ohněm byla dechberoucí!S úžasem jsme sledovali tuto show a báli jsme se nejen o své životy,ale i o životy samotných kouzelníků!Plní emocí jsme se zalehli do pelíšků a nechali si zdát krásné sny.