Miss Roklinka

19.07.2013 22:24

Dnešní ráno nás opět probudil příjemný sluneční svit.Vyrazili jsme na rozcvičku,kde jsme protáhli své unavené nožičky.Posnídali jsme a dozvěděli jsme se co nás čeká a nemine v dopoledním programu.Přijela k nám vzácná návštěva.Čaroděj z dalekých krajin,který se stará o hady,želvy a agamy.Dokázali jsme svou odvážnost a vyzkoušeli si,jaké to je,držet živého hada v rukách.No,byli jsme z toho pěkně unešení!Poté jsme si zahráli hru,která prověřila naší paměť a taktiku.Hra se nazývala "kimovka po trase".V překladu to znamená,že bylo po trase rozmístěno spoustu obrázků a my jsme si měli co nejvíce zapamatovat.Ukázalo se,že nejlepší paměť mají trpaslíci.

K obědu jsme měli polévku s názvem Smíškův vývar a Elrondův kotlík.Bylo to mňamka!

Odpoledne jsme se vydali směr koupaliště a užili jsme si trošku volné odpoledne.Voda teda byla pěkně studená :-).Jenže my jsme se jen tak nedali a ukázali jsme svou otužilost.

Večer nás čekala soutěž krásy, "Miss Roklinka". Ukázali jsme elfům svou ladnost, krásu a lásku k přírodě.Porota byla ohromena.Vyhlášeni byli 3 missáci a 3 missky. Následovala oblíbená diskotéka, kde jsme si řádně zatancovali.Mysleli jsme si, že to je vše.Ale ono ne :-). V noci nás probudili a vytáhli nás ze svých vyhřátých pelechů.Moc se nám teda nechtělo.Dovedli nás na určité místo, kde jsme po jednom následovali cestu lemovanou svíčkama.Na konci na nás čekal černý jezdec, u kterého jsme se museli brkem a krví podepsat.Byli jsme tedy pěkně vystrašení!Se strachem jsme ulehávali zpět do našich pelechů a usnuli jsme.